FA    [EN]
 
 
 
 
اوقات شرعي
  اذان صبح
  طلوع خورشید
  اذان ظهر
  غروب خورشید
  اذان مغرب
اوقات به افق :


تقويم
<>
شيدسچپج
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031


خبر روز

1402/2/23 شنبه

 
بیانیه پایانی نشست مسئولان استانی بسیج اساتید سراسر کشور؛
عفاف و حجاب جزء لاینفک هویت و فرهنگ ایرانی و اسلامی است/ اعلام آمادگی جهت کمک به کارآمدی نظام حکمرانی کشور
در بیانیه پایانی نشست مسئولان استانی بسیج اساتید سراسر کشور که به مدت دو روز در تهران برگزار شد تاکید شد که عفاف و حجاب جزء لاینفک هویت و فرهنگ ایرانی و اسلامی است.
به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید، نشست مسئولان استانی بسیج اساتید سراسر کشور با شعار ( انسجام سازمانی - جهاد گفتمانی - تعالی حکمرانی ) پس از دو روز و با سخنرانی تعدادی از مسئولان در تهران به پایان رسید. در پایان این نشست دو روزه حاضرین در این نشست در بیانیه ای تاکید کردند که عفاف و حجاب جزء لاینفک هویت و فرهنگ ایرانی و اسلامی است.
 
متن این بیانیه به شرح زیر است:
 
باسمه تعالی
بیانیه پایانی نشست مسئولان مراکز استانی سازمان بسیج اساتید سراسر کشور
 
سپاس بیکران خدای عزوجل را که بار دیگر به ما خدمتگزاران بسیجی به نیابت از 53 هزار استاد بسیجی توفیق داد تا در راستای «انسجام سازمانی، جهاد گفتمانی و تعالی حکمرانی» گردهم آمده تا با برنامه ریزی و هماهنگی هرچه بیشتر، اراده خویش را جهت خدمت به دین مبین اسلام و خلق خدا به منصه ظهور رسانده و اعلام می نماییم:
1-  بار دیگر با آرمان های  بلند حضرت امام(ره) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) بیعت نموده، آمادگی خویش را جهت کمک به تحقق شعار سال جاری «مهارتورم و رشد تولید» اعلام داشته و در این راستا با تمام توان خویش  به ویژه ظرفیت های علمی و تخصصی در رشته های مرتبط با مسائل اقتصادی در خدمت نظام و در کنار مسئولان کشور خواهیم بود.
2- نهضت استادی بسیج ضمن حمایت قاطع از مقاومت دلیرانه ملت سرافراز فلسطین در برابر رژیم غاصب صهیونیستی، از همه ی آزادگان عالم به ویژه اساتید مسلمان در سراسر جهان می خواهد تا ضمن محکومیت ظلم روزافزون و جنایات سبوعانه این رژیم کودک کش، تمام توان خود را در جهت حمایت همه جانبه از ملت مظلوم فلسطین بکارگیرند. صهیونیست های خبیث هم بدانند این نوع جنایت ها نمی تواند در روند نابودی و فروپاشی این رژیم تغییر ایجاد نماید.
3- عفاف و حجاب جزء لاینفک هویت و فرهنگ ایرانی و اسلامی است . تاریخ کشورمان ثابت کرده هر خدعه ای در جهت خدشه به این فرهنگ والا محکوم به شکست است. ضمن توصیه مشفقانه به همه ی خواهران و برادران گرانقدر نسبت به توجه به این مهم، به دشمنان ملت مسلمان ایران خاصه آمریکای جنایتکار و صهیونیزم بین‌الملل هشدار می دهیم از ادامه شیطنت و مکر خویش علیه ارزش‌ها و اعتقادات ملت بزرگ ایران دست برداشته و بدانند که تجربه تلخ آندلس علیه ملت بصیر ایران تکرار نخواهد شد؛ چراکه ما اساتید بسیجی، جامعه استادی و نخبگی کشور در کنار سایر جهادگران عرصه نبرد شناختی با پیگیری مجدانه جهاد تبیین و روشنگری، جوانان خود را از نقشه شوم و مخرب شما نامحرمان آگاه ساخته و مطمئن باشید آگاهی و بصیرت ملت ما خواب شما را آشفته خواهد نمود.
4 - ضمن حمایت از دولتمران انقلابی و قوای سه گانه و تقدیر از زحمات آنها، از سران قوای سه گانه انتظار داریم با حفظ وحدت و همدلی، مطالبه رهبر معظم انقلاب را مبنی بر حرکت به سوی حکمرانی مطلوب و در تراز انقلاب اسلامی با جدیت پیگیری نمایند. شبکه تخصصی نخبگانی بسیج اساتید آمادگی خود را جهت به میدان آوردن نهاد علم برای کمک به کارآمدی نظام حکمرانی کشور و نقش آفرینی در راستای نیل به تمدن نوین اسلامی اعلام می دارد.
5 - انتظار می رود سازمان ها و شرکت های دولتی با توجه به ضرورت تحقق شعار فوق راهبردی سال، بیش از هر زمان دیگری تلاش دو چندان  خود را در راستای مهار تورم و رشد تولید مبذول دارند و جلوی هرگونه افزایش قیمت را گرفته و در این مسیر ثابت قدم باشند.
در پایان به همه دوستان انقلاب اسلامی در منطقه و سراسر جهان اطمینان می دهیم که مردم با بصیرت ایران اسلامی قدردان خادمان خویش بوده و مقهور جنگ شناختی دشمن در جهت تحریف، جعل، و وارونه نشان دادن حقایق نخواهد شد و ان شاءالله مسیر پیشرفت نظام مقدس جمهوری اسلامی تا ظهور امام زمان (عج) ادامه خواهد یافت.
 
و السلام علیکم و رحمة الله و برکاته
نشست سراسری مسئولان استانی بسیج اساتید کشور
تهران – اردیبهشت 1402

بيشتر

گزیده اخبار

1395/9/7 یکشنبه

پنج سرفصل مهم از دیدگاه رهبر انقلاب اسلامی که باید در برنامه‌ریزی‌ها و رویه‌سازی‌های بسیج مورد توجه جدی قرار گیرند.

این سرفصل‌ها، ناظر به عمل و واقعیت است و باید با برنامه‌ریزی دقیق، به مرحله‌ی اجرا درآیند.

1- متکی بودن بسیج به «بصیرت»:

 بسیج یک حرکت احساسی صِرف نیست، بلکه متکی بر فهمیدن، دانستن و بصیرت است و این جهت‌گیری باید همچنان در بسیج حفظ شود.

 در اوایل انقلاب اسلامی افراد بسیار پرشور و انقلابی بودند امّا اکنون در مقابل انقلاب قرار گرفته‌اند، این افراد به‌دلیل «نداشتن عمق دینی، حرکت بر اساس احساسات و هم‌نشینی با زاویه‌داران با انقلاب»، فاصله‌ی زیادی از انقلاب اسلامی گرفتند و درنهایت در مقابل انقلاب ایستادند.

 علت تأکید مکرر من بر بصیرت در قضایای سال ۸۸ که البته عده‌ای هم از این تأکید ناراحت شدند، اهمیت این موضوع در تشخیص مسیر حق و باطل است.

 -2 گسترده بودن دایره‌ی بسیج برای آحاد ملت و جناحی نبودن بسیج:

 بسیج لشکر انقلاب است و اگر دوگانگی هم وجود داشته باشد، آن دوگانه‌ی «انقلابی» و «ضدانقلابی» است زیرا حتی «غیر انقلابی» را نیز می‌توان جذب کرد.  البته این جذب حداکثری به معنای استفاده از هر روش و اقدامی نیست، اما هر جناح یا فردی که انقلاب را قبول دارد و در خدمت انقلاب است، بسیج شامل او هم می‌شود. بسیج جزو هیچ‌یک از جناح‌های انقلاب نیست بلکه بسیج، جریان و رود عظیم جاری به سمت اهداف انقلاب اسلامی است.

 3- لزوم «هم‌افزایی لایه‌های مختلف بسیج»:

 گستره‌ی بسیج شامل قشرهای مختلف مردم است و باید سازوکار مناسبی برای هماهنگی و هم‌افزایی در آن به‌وجود آید.

 4- «مظهر مردم‌سالاری دینی و اسلامی بودن بسیج»:

 برخی تصور می‌کنند مردم‌سالاری دینی فقط شامل حضور در پای صندوق‌های رأی و انتخابات است در حالی که این موضوع، یکی از جلوه‌های مردم‌سالاری دینی است و معنی واقعی آن یعنی «مردم، سالارِ زندگی جامعه‌ی خود بر اساس دینِ اسلام» هستند. بر اساس این تعریف، بسیج مظهر مردم‌سالاری دینی در همه‌ی عرصه‌ها است، با چنین دیدگاهی، اگر بسیج وارد عرصه‌ی اقتصاد مقاومتی و علم هم شود، اقتصاد مقاومتی و علم نیز مردم‌سالار خواهند شد.

 -5 لزوم تشکیل هیئت‌های اندیشه‌ورز در دو سطح رأس و بدنه‌ی بسیج:

 وظیفه‌ی این هیئت‌های اندیشه‌ورز در لایه‌های مختلف بسیج، طراحی برای مأموریت‌های مختلف اعم از جنگ سخت و جنگ نرم، و سازندگی و خدمات‌رسانی است. تشکیل این هیئت‌های اندیشه‌ورز موجب پویایی و خردمندی و تأثیرگذاری بیشتر و پیشرو بودن بسیج می‌شود، در کنار مجموعه‌های اندیشه‌ورز، باید هیئت‌های رصدگر نیز تشکیل شوند که مأموریت آنها مراقبت از نفوذ نکردن ویروس‌ها و مورد آسیب قرار نگرفتن سازمان بسیج است.

بيشتر

فعالیت ها و تصاویر
1397/4/17 یکشنبه


دیدار صمیمانه بسیج اساتید دانشگاه پیام نور با وزیر محترم علوم، تحقیقات وفناوری



دراین دیدار ابتدا آقای دکتر پارسا مسئول بسیج اساتیددانشگاه ضمن تشکر ازجناب وزیربابیان ویژگیهای دانشگاه باطرح مشکلات اساتید وکارکنان از تحلیل ونگاه غیرواقعی اولیاء وزارت علوم نسبت به دانشگاه پیام نور گلایه نمودند وآمادگی اساتید بسیجی این دانشگاه را جهت برون رفت وضعیت فعلی دانشگاه ونقش آفرینی دراعتلاء علمی کشوربیان نمودند. سپس اساتید حاضردرجلسه دیدگاههای خود درزمینه مختلف دانشگاه وآموزش عالی کشورمان بیان نمودند.در این نشست جناب وزیر ضمن استقبال ازنظرات مطرح شده برضرورت نقش آفرینی اساتیداین دانشگاه درجهت اعتلاء ورفع مشکلات تاکید نمودند وبیان نمودندکه مشکلات وپیشنهادات ارایه شده از طریق ریاست محترم دانشگاه ازوزارت علوم پیگیری گردد.

درپایان ازجناب وزیر جهت حضور دردانشگاه پیام نور دعوت به عمل آمد ونامه ای حاوی نظرات ومشکلات و پیشنهادات بسیج اساتید درخصوص مسائل دانشگاه پیام نور به ایشان تقدیم گردید.

بسیج اساتید دانشگاه پیام نور

1395/2/14 سه‌شنبه

برگزاری اردوی علمی سیاحتی باغ گیاه شناسی ملی ایران




بمناسبت 12 اردیبهشت ماه ، سالروز شهادت استاد مطهری، و تکریم و بزرگداشت روز معلم، اردوی یکروزه علمی و تفریحی «باغ گیاه‌شناسی»  ویژه اساتید بسیجی دانشگاه پیام نور برگزار گردید.

«باغ گیاه‌شناسی ملی ایران »  واقع در اتوبان تهران کرج، (پیکان شهر) زیرنظر موسسه جنگلها و مراتع کشور ، یکی از این مکان‌های زیبا و دیدنی تهران است، باغی که ساخت آن از سال 1347 آغاز شده، 145 هکتار است و 25 مجموعه و بیش از 4 هزار گونه گیاهی را از رویشگاه‌ها و اقلیم‌های ایران و جهان را در خود جای داده است.

این باغ نه تنها جایی برای گشت و گذار و لذت بردن از مناظر زیبا است، بلکه نقشی مهم در تحقیقات گیاه‌شناسی دارد و به عنوان ذخیرهگاه ژنتیکی از گیاهان در معرض خطر انقراض مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

در ابتدای باغ، ماکتی کوچک از گیاهان این باغ وجود دارد و بعد از آن باغ گیاهان دارویی است که گیاهانی چون مریم گُلی، بومادران، اسطوخودوس، رُزماری و غیره کاشته شده‏ است.

در این باغ،  اقلیم گیاهی بخش‌های مختلف ایران چون اقلیم البرز، زاگرس، باغ‌های کویری و باغ‌های ایرانی با سروهای بلند و همچنین اقلیم خزری بهمراه دریاچه و آبشار بازسازی شده است.

همچنین اقلیم چین و ژاپن، اقلیم هیمالیا، اقلیم قفقاز، اقلیم سیبری و آمریکا و باغ‌های اروپایی، از اقلیم‌های جهانی این باغ است که هر منطقه از خود را با درختان زیبا و گونه های مختلف و گلهای زیبا بخود اختصاص داده است.

یکی از جالبترین نمونه‏‌های گیاهی این باغ، کاشت گیاهی است که به فسیل زنده دنیا شهرت دارد و هزار سال عمر می‏‌کند.

ازجمله منطقه ی زیبای این باغ، اقلیم هیمالیا است که فضای آن با انتقال خاک زیرِ زمین متروی تهران-کرج به این منطقه آماده شده و با درختان سوزنی برگی چون کاج کاشفی، سندروس و بلوط همیشه سبز پوشیده شده است.














1395/1/15 یکشنبه



برگزاری کارگاه « بصیرت سیاسی در پرتو اخلاق دینی»
باحضور اساتید بسیجی سازمان مرکزی
(استان خوزستان-بهمن94)









برگزاری کارگاه « بصیرت سیاسی در پرتو اخلاق دینی»
باحضور اساتید بسیجی سازمان مرکزی
(استان خوزستان-بهمن94)





برگزاری کارگاه « بصیرت سیاسی در پرتو اخلاق دینی»
باحضور اساتید بسیجی سازمان مرکزی
(استان خوزستان-بهمن94)





برگزاری کارگاه « بصیرت سیاسی در پرتو اخلاق دینی»
باحضور اساتید بسیجی سازمان مرکزی
(استان خوزستان-بهمن94)




بازدیداساتید بسیجی از منطقه ی عملیاتی شلمچه


*************************
*************************

1395/1/15 یکشنبه


برگزاری مراسم بزرگداشت 175شهیدغواص  
(دانشگاه پیام نور استان کردستان)


















برگزاری مراسم بزرگداشت 175شهیدغواص (دانشگاه پیام نور استان کردستان)






برگزاری مراسم بزرگداشت 175شهیدغواص (دانشگاه پیام نور استان کردستان)





شهید منوچهر یوسفیان از شهدای غواص استان کردستان






برگزاری مراسم بزرگداشت 175شهیدغواص (دانشگاه پیام نور استان کردستان)

آلبوم تصاوير
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.متون عمومي
1402/2/23 شنبه

 
بیانیه پایانی نشست مسئولان استانی بسیج اساتید سراسر کشور؛
عفاف و حجاب جزء لاینفک هویت و فرهنگ ایرانی و اسلامی است/ اعلام آمادگی جهت کمک به کارآمدی نظام حکمرانی کشور
در بیانیه پایانی نشست مسئولان استانی بسیج اساتید سراسر کشور که به مدت دو روز در تهران برگزار شد تاکید شد که عفاف و حجاب جزء لاینفک هویت و فرهنگ ایرانی و اسلامی است.
به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید، نشست مسئولان استانی بسیج اساتید سراسر کشور با شعار ( انسجام سازمانی - جهاد گفتمانی - تعالی حکمرانی ) پس از دو روز و با سخنرانی تعدادی از مسئولان در تهران به پایان رسید. در پایان این نشست دو روزه حاضرین در این نشست در بیانیه ای تاکید کردند که عفاف و حجاب جزء لاینفک هویت و فرهنگ ایرانی و اسلامی است.
 
متن این بیانیه به شرح زیر است:
 
باسمه تعالی
بیانیه پایانی نشست مسئولان مراکز استانی سازمان بسیج اساتید سراسر کشور
 
سپاس بیکران خدای عزوجل را که بار دیگر به ما خدمتگزاران بسیجی به نیابت از 53 هزار استاد بسیجی توفیق داد تا در راستای «انسجام سازمانی، جهاد گفتمانی و تعالی حکمرانی» گردهم آمده تا با برنامه ریزی و هماهنگی هرچه بیشتر، اراده خویش را جهت خدمت به دین مبین اسلام و خلق خدا به منصه ظهور رسانده و اعلام می نماییم:
1-  بار دیگر با آرمان های  بلند حضرت امام(ره) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) بیعت نموده، آمادگی خویش را جهت کمک به تحقق شعار سال جاری «مهارتورم و رشد تولید» اعلام داشته و در این راستا با تمام توان خویش  به ویژه ظرفیت های علمی و تخصصی در رشته های مرتبط با مسائل اقتصادی در خدمت نظام و در کنار مسئولان کشور خواهیم بود.
2- نهضت استادی بسیج ضمن حمایت قاطع از مقاومت دلیرانه ملت سرافراز فلسطین در برابر رژیم غاصب صهیونیستی، از همه ی آزادگان عالم به ویژه اساتید مسلمان در سراسر جهان می خواهد تا ضمن محکومیت ظلم روزافزون و جنایات سبوعانه این رژیم کودک کش، تمام توان خود را در جهت حمایت همه جانبه از ملت مظلوم فلسطین بکارگیرند. صهیونیست های خبیث هم بدانند این نوع جنایت ها نمی تواند در روند نابودی و فروپاشی این رژیم تغییر ایجاد نماید.
3- عفاف و حجاب جزء لاینفک هویت و فرهنگ ایرانی و اسلامی است . تاریخ کشورمان ثابت کرده هر خدعه ای در جهت خدشه به این فرهنگ والا محکوم به شکست است. ضمن توصیه مشفقانه به همه ی خواهران و برادران گرانقدر نسبت به توجه به این مهم، به دشمنان ملت مسلمان ایران خاصه آمریکای جنایتکار و صهیونیزم بین‌الملل هشدار می دهیم از ادامه شیطنت و مکر خویش علیه ارزش‌ها و اعتقادات ملت بزرگ ایران دست برداشته و بدانند که تجربه تلخ آندلس علیه ملت بصیر ایران تکرار نخواهد شد؛ چراکه ما اساتید بسیجی، جامعه استادی و نخبگی کشور در کنار سایر جهادگران عرصه نبرد شناختی با پیگیری مجدانه جهاد تبیین و روشنگری، جوانان خود را از نقشه شوم و مخرب شما نامحرمان آگاه ساخته و مطمئن باشید آگاهی و بصیرت ملت ما خواب شما را آشفته خواهد نمود.
4 - ضمن حمایت از دولتمران انقلابی و قوای سه گانه و تقدیر از زحمات آنها، از سران قوای سه گانه انتظار داریم با حفظ وحدت و همدلی، مطالبه رهبر معظم انقلاب را مبنی بر حرکت به سوی حکمرانی مطلوب و در تراز انقلاب اسلامی با جدیت پیگیری نمایند. شبکه تخصصی نخبگانی بسیج اساتید آمادگی خود را جهت به میدان آوردن نهاد علم برای کمک به کارآمدی نظام حکمرانی کشور و نقش آفرینی در راستای نیل به تمدن نوین اسلامی اعلام می دارد.
5 - انتظار می رود سازمان ها و شرکت های دولتی با توجه به ضرورت تحقق شعار فوق راهبردی سال، بیش از هر زمان دیگری تلاش دو چندان  خود را در راستای مهار تورم و رشد تولید مبذول دارند و جلوی هرگونه افزایش قیمت را گرفته و در این مسیر ثابت قدم باشند.
در پایان به همه دوستان انقلاب اسلامی در منطقه و سراسر جهان اطمینان می دهیم که مردم با بصیرت ایران اسلامی قدردان خادمان خویش بوده و مقهور جنگ شناختی دشمن در جهت تحریف، جعل، و وارونه نشان دادن حقایق نخواهد شد و ان شاءالله مسیر پیشرفت نظام مقدس جمهوری اسلامی تا ظهور امام زمان (عج) ادامه خواهد یافت.
 
و السلام علیکم و رحمة الله و برکاته
نشست سراسری مسئولان استانی بسیج اساتید کشور
تهران – اردیبهشت 1402
1402/1/30 چهارشنبه
 
گزیده بیانات مقام معظم رهبری در دیدار رمضانی دانشجویان
۱۴۰۲/۰۱/۲۹
قانون قطعی خدا غلبه راه پیغمبران است/ پیروزی انقلاب غلبه حق بر باطل بود/ در جنگ تحمیلی همه علیه ما بودند اما پیروز شدیم
خدای متعال که در قرآن مکرر گفته «كَتَبَ اللَّهُ لَأَغْلِبَنَّ أَنَا وَ رُسُلي‏»؛ کتب اللّه یعنی قانون قطعی خدا است که راه پیغمبران غلبه پیدا خواهد کرد. دیگر بحثی ندارد. «إِنَّ اللَّهَ يُدافِعُ عَنِ الَّذينَ آمَنُوا»؛ خدا از مؤمنین دفاع خواهد کرد، در این هیچ تردیدی نیست. یا «نُريدُ أَنْ نَمُنَّ عَلَى الَّذينَ اسْتُضْعِفُوا فِي الْأَرْضِ وَ نَجْعَلَهُمْ أَئِمَّةً»؛ در این هیچ تردیدی وجود ندارد، این قول خدای متعال است. خود ما واقعیتها را هم دیدیم. حالا ما اینها را یک روزی از قرآن و نهج‌البلاغه و صحیفه‌ی سجادیه نقل میکردیم، اما در زندگی خودمان تصور نمیکردیم.
ما در این سن خودمان دیدیم، پیروزی انقلاب را دیدیم. این غلبه‌ی حق بر باطل بود. کسی فکر نمیکرد، هیچکس اصلاً تصور نمیکرد. مرحوم آقای طالقانی به خود من گفت، گفت وقتی آن روزی که امام گفت شاه باید برود. ما گفتیم آقا چه حرفهایی میزند! یعنی کسی مثل آقای طالقانی! مرحوم آیت‌اللّه طالقانی آدم کوچکی نبود. یک مبارز عمیقِ عریقِ سابقه‌دارِ آن‌چنانی امیدوار نبود، اما شد. انقلاب پیروز شد. حادثه‌ی عجیبی بود جنگ تحمیلی. همه علیه ما، آمریکا علیه ما، شوروی علیه ما، ناتو علیه ما، کشورهای مسلمان علیه ما، ترکیه‌ی همسایه‌مان علیه ما، همه، همه. ما پیروز شدیم. در یک چنین جنگی که همه علیه ما بودند، ما پیروز شدیم. پس بنابراین تجربه‌های ما هم همین را نشان میدهد.
حل مشکلات بنگاههای تولیدی راهش فقط «خصوصی‌سازی» بود / اداره‌ی بنگاه‌ها توسط دولت عامل مشکلات و فساد بود
در مورد مسئله‌ی خصوصی‌سازی که بعضی از دوستان گفتند و تکرار کردند و بیرون هم همانها را میگویند: هر قانون خوبی را ممکن است بد عمل کنند. اینی که ما امکانات کشور، امکانات تولیدی، کارخانجات، اینها را بدهیم دست دولت، دستگاههای تولیدی و بنگاههای تولیدی بزرگ را دولت نمیتواند، مشکلات به وجود می‌آید، فساد به وجود می‌آید. چه قدر در این چند سال این مسائل پیش آمده. این راهش فقط خصوصی‌سازی بود. هیچ چاره‌ی دیگری وجود نداشت واقعاً و این کار ناگهان انجام نگرفت. با فکر، با مطالعه، با پیش‌بینی، ساعتها بحث کردن انجام گرفت. بله، من قبول دارم، آن توقعی که بنده داشتم از خصوصی‌سازی، تا حالا آن توقع برآورده نشده. اما کارهای خوبی هم انجام گرفته.
اینی که شما میگویید بنگاه دولتی را دادند به بخش خصوصی، او دلارش را به دولت برنمیگرداند، این درست نیست. آنی که دلار را برنمیگرداند، همان بنگاه فعلاً دولتی است.
البته بخش خصوصی هم اشکالاتی دارد؛ مراقبت میخواهد، دقت میخواهد، رعایت میخواهد.
رهبر انقلاب با اشاره به طرح موضوع رفراندوم از سوی یکی از دانشجویان:
مگر مسائل گوناگون کشور قابل رفراندوم است؟ / در قضایای گوناگون نباید با شتاب‌زدگی برخورد کرد
حرف مردم را باید گوش بدهند، حرف مردم کجاست؟ خب مردم در همه‌ی مسائل که حرف ندارند یا یک حرف ندارند، باید فکر کنند، مطالعه کنند، سازوکاری دارد حرف مردم، حرف مردم همینی است که الان وجود دارد یعنی یک نفر را انتخاب میکنند بعنوان رئیس‌جمهور این مال مردم است، یک عده‌ای را انتخاب میکنند بعنوان نماینده‌ی مجلس این حرف مردم است،‌ حرف مردم را این‌جوری میشود فهمید دیگر. حالا یکی از برادران گفت رفراندوم اگر چنانچه شما این‌جوری میگفتند. اگر چنانچه از اول در همه‌ی مسائلی که پیش می‌آمد رفراندوم میکردید حالا آن حساسیت روی رفراندوم وجود نداشت. کجای دنیا این کار را میکنند؟ مگر مسائل گوناگون کشور قابل رفراندوم است، مگر همه‌ی مردمی که در رفراندم باید شرکت کنند و شرکت میکنند امکان تحلیل آن مسئله را دارند؟ این چه حرفی است؟ چطور میشود رفراندوم کرد؟ در مسائلی که تبلیغات میشود کرد، حرف میشود زد، از همه طرف اصلاً یک کشور را برای یک مسئله شش ماه درگیر بحث و جدل و گفتگو و دو قطبی‌سازی میکنند برای اینکه یک مسئله‌ای رفراندوم بشود. در همه‌ی مسائل رفراندوم بکنیم؟ این‌جوری نیست قضایا که این‌جور ساده آدم از روی‌شان [بگذرد] یکی از آفتها شتاب‌زدگی است، شتاب‌زدگی نباید بشود.
دو توصیه مهم امشب رهبر انقلاب خطاب به جوانان دانشجو:
قصدتان دیده شدن نباشد /  شما فکر و خبر و تحلیل به فضای مجازی بدهید نه به عکس
قصد دانشجو دیده شدن نباشد؛ ــ ببینید این را من تأکید میکنم ــ نه شخص دانشجو نه تشکل دانشجویی اینجور نباشد که یک حرفی را بزند برای اینکه دیده بشود. این بی‌برکت میکند کار را، حرف را بی‌برکت میکند، بی‌اثر میکند و ضرر هم دارد.
در فضای مجازی غرق نشوند؛ خب حالا فضای مجازی با همه‌ی حرفهایی که گفته میشود در کشور وجود دارد. شبکه‌های اجتماعی وجود دارد. بعضی‌ها نشسته‌اند که از طرف فضای مجازی سیل‌وار، تحلیل و خبر و مطلب و مبنا به اینها داده بشود این غلط است. شما روی فضای مجازی سوار شوید، شما فضای مجازی را هدایت کنید، شما فکر و خبر و تحلیل به فضای مجازی بدهید نه به عکس.
جوانان موتور پیشران حرکت کشورند / شهدا نقطه‌های برجسته‌اند، مثل شهیدان زندگی کنید
جوان ایرانی مورد کینه‌ی دشمنان است.
دشمن استکبار، کارتلهای صهیونیستی که بر اروپا و آمریکا تسلط دارند، اینها بلاشک با مسئولین جمهوری اسلامی خیلی بدند، دستشان برسد تکّه پاره‌شان میکنند. اما با جوانها بدترند. چرا؟ برای خاطر اینکه اگر جوانها و انگیزه‌های جوانها و جوانهای کشور نباشند از دست مسئولین کشور کاری بر نمی‌آید، کار را درواقع جوانها دارند انجام میدهند، حرکت و پیشرفت به دست جوانهاست لذا با جوانها کینه دارند اینها. از اول انقلاب تا امروز جوانها بودند که کارهای بزرگ را در جبهه‌های مختلف، میدانهای مختلف بعهده گرفتند و پیش بردند. من این را میگویم بیشتر برای اینکه مسئولین کشور توجه کنند و خوشبختانه توجه هم میکنند، از خیلی از جوانها استفاده میکنند، اما بیشتر استفاده باید بکنند در میدانهای مختلف.
در میدان مدیریتهای دولتی، جوانهایی از قبیل شهید موسی کلانتری، شهید تندگویان، اینها وزیر بودند جوان جوان، جوان. شهید قندی، شهید عباسپور همینهایی که همه‌شان شهید شدند اینها جوان بودند.
در میدان نظامی شهید همت، شهید خرازی، شهید بابایی، شهید حسن باقری، شهید شیرودی، شهید اردستانی، شهید صیاد شیرازی.
در میدان هنر و ادبیات؛‌ شهید آوینی،‌مرحوم سلحشور، مرحوم طالب‌زاده، البته اینها آخر عمرشان سن‌شان بیشتر بود اما در همین جوانی اینها خیلی کارها کردند و امثال اینها که کم هم نیستند.
در میدان علم و تحقیق؛ شهید تهرانی‌مقدم، مرحوم کاظمی‌ آشتیانی، شهید مجید شهریاری، شهید رضائی‌نژاد، شهید احمدی روشن.
در همین زمان معاصر شما شهید حججی، مصطفای صدرزاده، آرمان علی‌وردی، روح‌الله عجمیان. اینها برجسته‌اند، نقطه‌های واقعاً برجسته‌اند.
هزارها، ده‌ها هزار، صدها هزار جوان ایرانیِ مسئولیت‌شناس امروز وجود دارند، اینها موتور حرکتند. اینها موتور پیشران حرکت کشور و حرکت نظامند، همه‌ی شما، یکایک شما باید اینجوری باشید. مثل شهیدان زندگی کنید.
جوانهای عزیز! راه روشن انقلاب را با جدیت دنبال کنید/ کشور به آرمان‌خواهی و امید و عقلانیت احتیاج دارد
رهبر انقلاب عصر امروز در دیدار رمضانی دانشجویان: راه روشن را جوانهای عزیز! با جدّیت دنبال کنید؛ راه روشن انقلاب و اسلام و کشور و نظام و اینها را با جدّیت دنبال بکنید. کشور به شماها نیاز دارد. احتیاج دارید به آرمان‌خواهی ، احتیاج دارید به امید، احتیاج دارید به عقلانیت. آرمان‌خواهی یعنی همان افقهای دور که اشاره کردم. این اگر نباشد امکان ندارد. آرمان‌خواهی موتور حرکت است، موتور پیشران حرکت آرمان‌خواهی است. امید سوخت این موتور است، اگر امید نباشد این موتور حرکت نمیکند. آرمان‌خواهی در دلش میماند غصه‌اش را میخورد اگر امید وجود نداشته باشد. عقلانیت هم فرمان این موتور است.
وظیفه‌ی امروز دانشجوی مطلوب، «ایجاد تحوّل در جامعه خود و جهان» است / حرکت‌تان را مبنایی و با نگاه به افق‌های بلند تنظیم کنید
من میخواهم شما حرکت‌تان را مبنایی کنید؛ یعنی با نگاه افقهای بلند پیش‌رو حرکت‌تان را تنظیم کنید. خب شما اهل حرکتید دیگر. بالاخره بهترین جوانهای کشور غالباً دانشجوهای ما هستند و شما دانشجوهای مؤمن میخواهید حرکت کنید. من میخواهم این مقصود تأمین بشود: «نگاه به افقهای دوردست».
 از من میپرسند به نظر شما وظیفه‌ی یک دانشجوی مطلوب و دارای همّت بلند و آینده‌نگر چیست؟ بنده جوابم این است: اول، ایجاد تحوّل در ذهن و در واقعیت جامعه‌ِی خود، این یک. بعد ایجاد تحوّل در ذهن و واقعیت جهان. تعجب میکنید؟ دانشجو مثلاً واقعیت جهان را عوض بکند؟ تعجب ندارد. شما امروز دانشجو هستید اما فردا همین دانشجوی امروز مدیر سیاسی است، اداره‌کننده‌ی یک بخش مهمی از کشور است. اینهایی که الان مسئولین کشورند دیروز دانشجو بودند دیگر مثل شما.
رهبر انقلاب با اشاره به جنگ تبلیغاتی دشمن برای بدبین کردن ما به خود:
رسانه‌های دشمن می‌گویند ملت ایران از دین و انقلاب روگردان شده اما واقعیت‌های کشور برخلاف این است
رسانه‌های جورواجور بدخواه اصرارشان این است که ثابت کنند ملت ایران از اعتقادات دینی روگردان شده، از احساسات انقلابی روگردان شده. آنها میگویند، یک دنباله‌هایی هم اینجا دارند، اینها هم میگویند، در فضای مجازی میگویند، در روزنامه میگویند، در حرفهای گوناگون میگویند که مردم از دین روگردان شدند. یک نفری که دچار غفلت باشد، فکر نکند، قبول میکند، باور میکند. اما یکدفعه میبینید شما شب قدر شد، جلسات امسال از پارسال پرشورتر است، تضرّع و گریه و ابتهال و حضور جوانها و اشک جوانها در این جلسات از پارسال بیشتر است، روز قدس میشود، جمعیت از پارسال فشرده‌تر است. 22 بهمن میشود، جمعیت دو برابر پارسال است. یعنی خلاف آنچه که او میگوید، وجود دارد، اما او وسوسه‌ی خودش را میکند.
 
1401/11/24 دوشنبه
دیدار جمعی از فرماندهان نیروی هوایی و پدافند هوایی ارتش با رهبر انقلاب
۱۴۰۱/۱۱/۱۹
 

 
همزمان با سالروز حادثه ۱۹ بهمن سال ۱۳۵۷ و بیعت تاریخی از جمعی از همافران نیروی هوایی با امام خمینی(ره) صدها تن از فرماندهان و کارکنان نیروی هوایی و پدافند هوایی ارتش با فرمانده کل قوا دیدار کردند.
رهبر انقلاب اسلامی در این دیدار، با تجلیل از ارتش مؤمن، انقلابی، عزیز، مردمی و پیش‌برنده کارهای بزرگ و شگفت‌آور، حادثه ۱۹ بهمن سال ۱۳۵۷ را عاملی مهم و موج‌آفرین در پیروزی انقلاب اسلامی در ۲۲ بهمن آن سال و همچنان پیشقراول و روحیه بخش در ۲۲ بهمن‌های سالهای پس از انقلاب دانستند و با تبیین هدف اصلی دشمن برای به زانو درآوردن جمهوری اسلامی و از بین بردن آن از طریق ایجاد اختلاف و بی اعتمادی ، تأکید کردند: مهمترین وظیفه در مقابل این نقشه پلید، حفظ راهبرد وحدت است و به توفیق الهی ۲۲ بهمن امسال مظهر اتحاد و اعتماد ملی خواهد شد و مردم این پیام را به طور صریح به همه بدخواهان خواهند رساند که تلاش آنها برای ایجاد بی‌اعتمادی و از بین بردن اتحاد ملی، خنثی شده است.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای حادثه ۱۹ بهمن را همچنان پیش‌درآمدی اثرگذار و روحیه‌بخش به مردم برای روز ۲۲ بهمن و نشان دادن عظمت و عزت ملت ایران خواندند و گفتند: ۲۲ بهمن، اوج قله حرکت پر افتخار ملت ایران و یادآور پر شکوه‌ترین روز تاریخ ملت ایران است چرا که مردم در این روز عزت، عظمت و قدرت خود را به دست آوردند.
ایشان با تأکید بر اینکه ۲۲ بهمن همچنانکه تا کنون زنده نگه داشته شده، باید در آینده نیز زنده نگه داشته شود، افزودند: انقلابِ زنده، انقلابی است که پیرایه‌ها و آرایش‌های خود را زنده نگه دارد و در هر دوره، با شناخت نیازها و خطرات، آن نیازها را برطرف و خطرات را خنثی کند.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای علت شکست یا بازگشت دیکتاتوری‌های سخت و تلخ در انقلاب‌های بزرگ جهان مانند انقلاب فرانسه و شوروی را غفلت از نیازها و خطرات اصلی و مشغول شدن به مسائل و دعواهای شخصی دانستند و خاطرنشان کردند: انقلاب اسلامی خود را از این آفات مصون نگه داشت. البته ما هم مشکلاتی داشتیم و همت‌ها و تشخیص‌ها در دولت‌های مختلف یکسان نبود اما حرکت کلی، حرکت به سمت قله، و پیشرفت مادی و معنوی بود.
ایشان با اشاره به ابتکار، پیشرفت، دست پُر و منطق قوی ملت ایران در عرصه‌های گوناگون، به حضور برجسته جوانان دهه هشتادی در مراسم اعتکاف امسال به عنوان نمونه‌ای از رشد ملی پرداختند و گفتند: دیدید که چقدر راجع به دهه هشتادی‌ها لطیفه‌های مسخره‌آمیز تولید کردند اما در آمارها و گزارش‌های اعتکاف امسال بیان شد که جمع زیادی از آنها، دهه هشتادی‌ها بودند.
رهبر انقلاب لازمه حیات و پویایی انقلاب را توجه به رفع نیازها دانستند و با تمرکز و تأکید بر یک نیاز اساسی و مهم یعنی «اتحاد ملی» گفتند: اتحاد ملی نقش بسیار مهمی در پیروزی و پیشرفت انقلاب داشت و سدّ و دیواره‌ای محکم و سر به فلک کشیده در برابر دشمن است که باید امروز هر چه ممکن است این وحدت افزایش پیدا کند.
 
ایشان، نقشه و هدف واضح دشمن علیه نظام اسلامی را به زانو درآوردن انقلاب خواندند و گفتند: البته آنها خلاف این را می‌گویند همچنانکه حدود ۱۵ سال قبل رئیس‌جمهور وقت آمریکا صریحاً در نامه‌ای به من نوشت که ما قصد تغییر نظام شما را نداریم ولی ما همان زمان گزارش‌هایی داشتیم که در مراکز خود در حال طراحی برای از بین بردن جمهوری اسلامی بودند.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در بیان علت تلاش‌های بدخواهان برای از بین بردن جمهوری اسلامی گفتند: جمهوری اسلامی، این منطقه مهم، راهبردی و پُر منفعت را از دست آنها خارج کرده و علاوه بر آن، ندای استقلال و باج ندادن را نه فقط به عنوان یک مسئله سیاسی بلکه به عنوان یک باور و ایمان دینی بلند کرده است.
رهبر انقلاب اسلامی افزودند: ممکن است برخی کشورهای دیگر نیز خواهان سیاست استقلال از آمریکا باشند اما این سیاست با داد و ستد، گفتگو، نشستن پشت میز مذاکره و احیاناً پرداخت زیر میزی به افراد مؤثر عوض می‌شود همچنانکه نمونه‌های آن را در دنیا می‌بینید اما استقلال و باج ندادن جمهوری اسلامی، برخاسته از ایمان و تأکید قرآن به اعتماد نکردن به مستکبران، و غیرقابل خرید و فروش است و کسی که حاضر به عبور از این عقیده ایمانی باشد صلاحیت اشتغال در نظام جمهوری اسلامی را از دست می‌دهد.
ایشان پس از برشمردن هدف دشمن یعنی به زانو درآوردن جمهوری اسلامی و بیان علت دشمنی‌ها، به تبیین راهبرد تحقق این هدف پرداختند و گفتند: راهبرد آنها «ایجاد اختلاف» است زیرا در این صورت ، امید به آینده از بین خواهد رفت.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای افزودند: ایجاد بدبینی میان دسته‌جات سیاسی ، بی‌اعتمادی مردم نسبت به یکدیگر و نسبت به حکومت، و ایجاد بدبینی بین سازمانها، جزو راهبردهای تحقق اهداف بدخواهان ایران است.
ایشان خاطرنشان کردند: اختلاف‌هایی قهراً وجود دارد اما نباید آنها را به گسل تبدیل کرد؛ همچنانکه یک وقت مسئله زن را مطرح می‌کنند یک وقت مسئله شیعه و سنی، و زمان دیگر مسئله اختلاف نسلی را.
رهبر انقلاب مهمترین تاکتیک برای گسترش اختلاف را دروغ‌پردازی و شایعه‌سازی دانستند و تأکید کردند: وقتی دشمن، وحدت ملی را آماج حملات خود قرار داده باید با حفظ این اتحاد و وحدت، نگذاریم در خواسته پلید خود پیروز شود.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، ۲۲ بهمن امسال را مظهر اتحاد ملی خواندند و گفتند: به توفیق الهی ۲۲ بهمن امسال مظهر حضور، عزت، اعتماد مردم به یکدیگر و اتحاد ملی است.
ایشان تأکید کردند: توصیه من به آحاد مردم عزیزمان این است که سعی کنند این راهپیمایی و روز بزرگ و حرکت با شکوه را مظهر اتحاد و اعتماد ملی قرار دهند و این پیام را به صراحت به دشمن برسانند که تلاش او برای از بین بردن اتحاد ملی خنثی شده است و نمی‌توانند مردم را از یکدیگر و از نظام جدا و نظام را به مردم بدبین کنند یا گروههای مختلف مردم را به جنگ با یکدیگر بکشانند.
رهبر انقلاب اسلامی با تأکید بر اینکه اختلاف نظر و اختلاف سیاسی به طور طبیعی اشکالی ندارد، افزودند: اما این اختلافها نباید به زد و خورد و تهمت زنی و افترا به یکدیگر منتهی شود و در مقابل راهبرد دشمن، همه باید راهبرد وحدت را اتخاذ کنیم.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای همچنین در بخش دیگری از سخنانشان، حادثه ۱۹ بهمن ۵۷ را مقدمه‌ای مؤثر و موج‌آفرین در پیروزی انقلاب دانستند و گفتند: انتشار تصویر بیعت همافران با امام بزرگوار درآن روز، تغییری اساسی در اوضاع ایجاد کرد چرا که تنها ابزار رژیم حقیر و ظالم پهلوی برای سرکوب مردم، ارتش بود اما مردم و انقلابیون با دیدن هم‌جهتیِ ارتش با انقلاب روحیه گرفتند و در مقابل سران رژیم و پشتیبانان آمریکایی آن، شکست روحی مهمی خوردند.
ایشان مهمترین پیام ۱۹ بهمن ۵۷ را نشان دادن ترکیب ارتش آینده انقلاب خواندند و گفتند: حضور همافران در مدرسه علوی که هر روز هزاران نفر از مردم برای بیعت با امام به آنجا می‌آمدند، نشان داد که ارتش آینده، ارتشی مردمی، انقلابی، مؤمن، مقیّد به نظم و خطرپذیر است.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای افزودند: خطرپذیری جوانان ارتشی در مقابل متجاوزان آن روز یعنی رژیم آمریکا و عوامل پهلوی، آن هم در شرایطی که هنوز سرنوشت انقلاب معلوم نبود، در سالهای متمادی پس از انقلاب نیز ادامه یافت و ارتش در مقابل همه متجاوزان سینه سپر کرد.
ایشان، تصویر امام در روز ۱۹ بهمن را تصویر و مظهر قدرت، عزت، ایمان تزلزل‌ناپذیر، مستحکم همچون قله دماوند و در عین حال همراه با نگاه مهربانانه و پدرانه به جوانهای متعلق به ارتشِ دوران پادشاهی دانستند و خاطرنشان کردند: ارتش در کنار مردم ایستاد و انقلابی ماند که این انقلابی بودن مسئله مهمی است زیرا بعضی‌ها انقلابی می‌شوند ولی انقلابی نمی‌مانند اما ارتش جمهوری اسلامی امروز به مراتب انقلابی‌تر، مؤمن‌تر و خالص‌تر از روزهای اول است و هر جا لازم بوده با جوانمردی و از خودگذشتگی در کنار مردم نقش‌آفرینی، و برای دفاع از کشور ایستادگی کرده است.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای مقایسه ارتش امروز با ارتش دوران پهلوی را نشان‌دهنده قدرت و توانایی انقلاب برای تحقق کارهای بزرگ خواندند و با برشمردن نمونه‌هایی همچون متلاشی شدن چند ساعته ارتش پر طمطراق و پر ادعای رضاخانی در مقابل تهاجم شهریور ۱۳۲۰، یا همدستی ارتش محمدرضا با جاسوس‌های آمریکایی و انگلیسی در ۲۸ مرداد ۱۳۳۲ علیه دولت ملی و مردم گفتند: ارتش در آن دوره به حدی بی‌هویت، توسری خور و زیر یوغ بیگانگان بود که یک تیمسار ارتش جرأت حرف زدن در مقابل یک افسر جزء آمریکایی را نداشت.
ایشان ارتش امروز را نماد استقلال و استحکام، و مورد اعتماد و عزیز در بین مردم و مسئولان خواندند و افزودند: امروز ارتش با مردم و در کنار مردم و جزو مردم است و اگر در گذشته حتی حق دست زدن به قطعه هواپیمای خریداری شده از آمریکایی‌ها را نداشت امروز با وجود تحریم، خودش سازنده و مبتکر هواپیما و رقم زننده کارهای شگفت‌آورو بزرگ و عزت‌آفرین برای مردم است که نمونه آن دیروز نمایش داده شد.
رهبر انقلاب، نتیجه معنوی این تلاشها را دستیابی به بالاترین ارزش یعنی محبوب شدن نزد پروردگار دانستند و خطاب به ارتشیان گفتند: عزیزان افتخار کنید که جزو ارتش جمهوری اسلامی هستید. هم ملت و هم مسئولان قدر ارتش را می‌دانند و شما نیز با تقویت نقاط قوت و برطرف کردن نقاط ضعف سازمان، قدردان خود باشید.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پایان سخنانشان با ابراز همدردی با مردم مصیبت‌زده از زلزله اخیر در سوریه و ترکیه و طلب رحمت برای جان‌باختگان، گفتند: مسئولان کشور ما نیز بحمدالله کمک‌هایی کرده و باز هم خواهند کرد.
 
1401/5/26 چهارشنبه
بزرگداشت اولین سالگرد درگذشت و رونمایی از یادمان استاد مرحوم دکتر علیرضا پارسا رئیس فقید بسیج اساتید دانشگاه پیام نور
 
این مراسم با حضور خانواده مرحوم دکتر پارسا،رئیس بسیج اساتید کشور،رئیس،اعضای هیات رئیسه، رئیس دفترنهادرهبری، مشاورین،برخی روسای استانی و جمعی از مدیران و همکاران علمی و اداری  در سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور برگزار گردید


 

.

.

.

.

.

.
.
.

.
.
.
.
1401/5/22 شنبه
مراسم گرامیداشت  اولین سالگرد زنده یاد استاد آقای دکتر پارسا

مراسم گرامیداشت  اولین سالگرد زنده یاد استاد آقای دکتر پارسا به همراه قرائت زیارت عاشورا برگزار می گردد.

 
زمان : سه شنبه مورخ 1401/5/25  ساعت 7 الی 9 صبح
 
 مکان: مسجد امام رضا (ع) سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور
 
 از همه همکاران محترم علمی و اداری جهت حضور در این مراسم دعوت بعمل می آید.
 
 بسیج اساتید دانشگاه پیام نور
 
بيشتر
لوگوی سایت

1393/4/11 چهارشنبه


 


بسم رب الشهداء و
الصدیقین

بسیج یکی از ارزنده ترین یادگارهای امام راحل(ره) و از ثمرات مبارک درخت تناور انقلاب اسلامی است و به فرموده مقام عظمای ولایت  نقش بسیج درحفظ استقلال ملی، در حفظ غرور ملی، در حفظ افتخارات ملی، در تأمین منافع ملی، و در اعلاء پرچم اسلام و نظام جمهوری اسلامی برکسی پوشیده نیست! و تا وقتی برای این کشور امنیت لازم است تا وقتی که این کشور و این ملت به امنیت احتیاج دارد،  به نیروی بسیج، به انگیزه بسیجی، به سازماندهی بسیجی و به عشق و ایمان بسیجی، احتیاج است و  در یک جمله، بسیج نیروی کارآمد کشور برای همه میدانها است.

بر همین اعتقاد و بر همین اساس، جامعه دانشگاهی پیام نور ضمن تجدید پیمان با آرمان های بلند امام راحل «ره»، شهیدان ، جانبازان ، آزادگان و ایثارگران، و پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه ای حفظه الله تعالی،  اعلام می دارد که در جهت حفظ و اقتدار نظام جمهوری اسلامی از هیچ کوششی مضایقه نکرده و همگام با دیگر بسیجیان عزیز در حفظ این آرمان ها، اهتمام می ورزد.

بسیج اساتید دانشگاه پیام نور، آماده بهره مندی از نقطه نظرات، انتقادات و پیشنهادات شما از طریق ایمیل زیرمی باشد.

b.a.payamenoor@gmail.com     

 بسیج اساتید دانشگاه پیام نور        

بيشتر

اخبار

نشست مسئولان استانی بسیج اساتید سراسر کشور
بیانات رهبر انقلاب در دیدار با معلمان
بیانات  مقام معظم رهبری در دیدار رمضانی دانشجویان
دیدار جمعی از فرماندهان نیروی هوایی و پدافند هوایی ارتش با رهبر انقلاب
بزرگداشت اولین سالگرد درگذشت استاد مرحوم دکتر علیرضا پارسا
مراسم گرامیداشت اولین سالگرد زنده یاد  استاد آقای دکتر پارسا
بیانات رهبر معظم انقلاب در مراسم سی ‌و سومین سالگرد رحلت امام خمینی (رحمه‌الله)
رسالت فرهنگی اساتید بسیجی عمق بخشی فکری، دینی و ارزشی است
برگزاری نشست سالانه مسئولان کانون های بسیج اساتید دانشگاه پیام نور
برگزاری نشست مسئولان بسیج اساتید با رئیس دانشگاه پیام نور
بیانات مقام معظم رهبری دردیدار میهمانان کنفرانس وحدت اسلامى‌ و جمعی از مسئولان نظام
 بزرگداشت چهلمین روز درگذشت استاد فقید آقای دکتر علیرضا پارسا
پیام تسلیت رئیس سازمان تبلیغات اسلامی
پیام تسلیت آقای دکتر مجتبی زارعی
پیام تسلیت وزیر علوم، تحقیقات و فناوری
پیام تسلیت رئیس دانشگاه پیام نور
پیام تسلیت رئیس سازمان بسیج اساتید
 پیام تسلیت رئیس بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی
پنجمین گردهمایی روئسا، جانشینان و اعضای شوراهای استانی و ملی سازمان بسیج اساتید
بیانات مقام معظم رهبری در دیدار اعضای مجلس خبرگان رهبری
اجلاس سراسری بسیج اساتید

بيشتر

نظر خواهي

محل درج نظرات و پیشنهادات شما
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


بيشتر